serhataykut.net || Taşdelen Göksen Sürücü Kursu Firma Bilgisi


Çekmeköy Taşdelen'de Göksen sürücü kursu olarak amacımız, trafik kurallarını bilen ve bu kurallara uyan, trafikte yaşanabilecek kazalara karışmamak için gereken bilgi, beceri ve sürüş hakimiyetine sahip iyi sürücüler yetiştirmektir. Bu amaçla profesyonel eğitmenler ve yüksek model araçlarımızla değerli kursiyerlerimize en iyi eğitimi sunacağımızı garanti etmekteyiz.
 
Sürüş Eğitmenleri miz; meb usta öğreticilik sertifikasına sahip profesyonel eğitmenler olmakla birlikte ve trafiğe çıkacak her kursiyerimizin kendi ve başkalarının can güvenliği ile ilgili bir iş yaptıklarının farkındadır. Çünkü, kullanacağınız araç hangi sınıf olursa olsun, trafikte yapılacak bir hata istenmeyen durumlarla sonuçlanabileceği için, araç kullanmanın son derece hassas ve önemli bir davranış biçimi olduğunu tüm kursiyerlerimize benimsetmeye özenle dikkat etmekteyiz. 

Göksen Sürücü Kursu olarak, bu ilke ve sorumluluk bilinciyle sektörümüzde fark oluşturmayı ve ilk sırada kalmayı, her zaman başardık. Çünkü biz, trafiğe çıkmanın ciddi bir iş olduğunun, yoğun dikkat ve konsantrasyon gerektirdiğinin farkındayız. Taşdelen ehliyet kursunda Göksen Sürücü Kursu’nda adaylarımız, elli (50) dakika boyunca hocalarından birebir eğitim alırlar. Kursumuz, her geçen gün kendisine duyulan güvenle büyümekte ve sizleri de Göksen Sürücü Kursu adayları arasında görmek temennisiyle saygılarımızı sunarız…Çekmeköy Taşdelen Göksen Sürücü Kursu, Taşdelen'de senelerın trafik deneyimi ve birikimini sürücü adayları ile paylaşarak, trafik kazalarının en aza düşürme yolunda ilerliyor.

Ülkedeki trafik kazalarının büyük bölümünün eğitimsizlikten kaynaklandığına inanan Göksen Sürücü Kursu, amacına uygun eğitimin verilmesi dahilinde trafik kazalarının en aza indirebileceğini ve ölümlerin de minimum seviyelere düşürülebileceğine inanarak çalışıyor.

Müşterilerinden aldığı güç ile ilkelerinden ödün vermeden yoluna devam eden Taşdelen Göksen Sürücü Kursu sektöründe yaptığı yeniliklerle alanında lider marka olmuştur.


 

Web site erişimi

  1. Anasayfa
  2. İletişim
  3. Hakkımızda
  4. E-Sınav YAP!

    [Serhataykut.net] Tüm Hakları Saklıdır... İletişim: info@serhataykut.net